تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

اِرَم جی اِس اِم؛ فقط کالای اصلی

 

اِرَم جی اِس اِم اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که اِرَم جی اِس اِم برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از اِرَم جی اِس اِم خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار بیگی و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

اِرَم سرویس؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت اِرَم جی اِس اِم توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران (ارم سرویس) گارانتی  شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و اِرَم جی اِس اِم هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در اِرَم جی اِس اِم عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت اِرَم جی اِس اِم به فروش نمی‌رسد. از این رو است که اِرَم جی اِس اِم اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

WeCreativez WhatsApp Support
تماس با متخصصان فنی و فروش
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟